Názory účastníků

*
Podrobné informace o způsobu zpracování Vašich osobních údajů
a o Vašich právech si můžete zobrazit po kliknutí na tento odkaz.

Ing. Stanislav Kudiovský

31.08.2022

Kurz ing. Hrbáčové jsem našel na netu, bez jakéhokoliv doporučení, takže jsem nevěděl, co čekat. Nicméně jsem nadšen a kurz budu doporučovat všem, kdo projeví o tuto problematiku zájem. Absolvoval jsem distanční formu a i přesto, pokud jsem měl jakýkoliv dotaz, ing. Hrbáčová mi vždy odpověděla mailem téměř okamžitě. Tento kurz mohu doporučit s naprosto čistým svědomím. I když jsem se účetnictví věnoval, dozvěděl jsem se i tak něco nového a užitečného. A už se těším na další, daňové kurzy, které mám v plánu.

Alena

21.06.2022

Skvělý kurz, hodně jsem se přiučila. Paní Hrbáčová vše naprosto bravurně vysvětlila a se vším dokázala poradit. Poskytnuté materiály jsou přehledně zpracovány a dobře se z nich učilo. Kurz vřele doporučuji.

Marcela

16.06.2022

Kurz pani Ing. Hrbáčkové jsem si našla podle recenzí na internetu. A udělala jsem dobře. Před covidem jsem stihla absolvovat část kurzu u konkurence a musím teda konstatovat, že jsem ve finále ráda, že jsem ho nedokončila a rozhodla se pro paní Ing. Hrbáčkovou. Skvěle popsané materiály a vysvětlená látka pro úplné začátečníky. Velmi oceňuji možnost online výuky, kdy jsem se mohla učit když mi zrovna spalo dítě. Takže ještě jednou velmi děkuji a vřele kurz doporučuji

Zlata Zachovalová (zachovalovazlata@seznam.cz)

23.02.2022

Kurz mohu jen a jen doporučit, šla jsem do toho jako úplný začátečník. Paní Hrbáčová dokáže vše vysvětlit srozumitelně a profesionálně. Účetnictví mě nyní živí a často najdu odpovědi v materiálech z kurzu. Ještě jednou děkuji a pokud váháte, určitě do toho jděte.

Ivana (slapalova@mccontrol.cz)

04.01.2022

Výborný kurz, pečlivě vedený. Paní Věrka trpelivě odpodvídá na veškeré dotazy. Oceňuji i rodinné prostředí a pohodovou atmosféru během celého kurzu. Kdo se chce vrhnout do účetnictví, atˇ určitě absolvuje tento kurz!

Bronislava Merhoutová (bmerhoutova@seznam.cz)

21.11.2021

Touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat Ing. Hrbáčové za skvěle připravený a vedený kurz účetnictví. Přestože jsem absolvovala online formu kurzu, Ing. Hrbáčová okamžitě reaguje na jakékoliv dotazy a vždy s velkou ochotou vše dovysvětlí. Jako velice povedené a přínosné hodnotím také navazující daňové kurzy. Ještě jednou velké díky :).

Eva

14.11.2021

Výborně vedený kurz. Vše krásně vysvětleno i na praktických příkladech z praxe. Všechny dotazy vždy zodpovězeny tak, že bylo vše pochopitelné a srozumitelné. Mohu jen doporučit.

Ludmila F.

07.11.2021

Děkuji za dle mého názoru velmi dobře vedený online kurz podvojného účetnitví. Jako naprostý účetní nováček jsem velmi ocenila jednoduchost a přehlednost teorie a především oceňuji velké množství příkladů, díky kterým jsem každé probírané látce lépe porozuměla.

Kristýna M

05.11.2021

Skvěle vedený kurz účetnictví a skvělý přístup paní Hrbáčové. Výukový materiál je přehledně zpracovány stejně jako praktické příklady. Mnohokrát děkuji a kurz určitě doporučuji!

Monika

12.09.2021

Výborný kurz, který mohu úpřimně doporučit. Paní Hrbáčová je nejen profesionálka ve svém oboru, ale má i velmi lidský přístup. Děkuji.

Nejbližší kurzy

Daňové změny 2022-2023 prezenční

5.12.2022

Daňové změny 2022-2023 online živě

7.12.2022

Účetnictví - prezenční

13.2.2023

Účetnictví - online

13.2.2023

 

Aktuality

18.10.2022: Připravujeme pro Vás tradiční přednášku k daňovým změnám 2022-2023. Podrobnosti naleznete zde. Termíny viz kalendář kurzů. Přednáška bude dostupná též online.

Ochrana osobních údajů

Podrobné informace o způsobu zpracování Vašich osobních údajů a o Vašich právech si můžete zobrazit po kliknutí na tento odkaz.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Ing. Hrbáčové za skvělý přístup ke všem účastníkům kurzu účetnictví. Do kurzu jsem vstupovala bez absolutní znalosti účetnictví a očekávala jsem spíše jen pochycení základů. Nicméně kurz předčil mé očekávání. Doporučuji jej naprosto všem, kteří mají zájem účetnictví porozumět. Touto cestou bych ráda paní Věrce popřála spoustu dalších spokojených klientů jako jsem já.

Kateřina Foretová

Skvěle vedený kurz účetnictví a skvělý přístup paní Hrbáčové. Výukový materiál je přehledně zpracovány stejně jako praktické příklady. Mnohokrát děkuji a kurz určitě doporučuji!

Kristýna M

Kurz paní Ing. Hrbáčové mohu vřele doporučit. Má velice dobře zpracované studijní materiály a výklad látky je velice dobře uchopitelný. Kurzem jsem si v poměrně krátké době rozšířil znalosti v takové míře, pro kterou bych jinde musel strávit min. 1 rok studia. Marek Nechvátal

Marek Nechvátal

Odkazy

Člen Komory daňových poradců České republiky č. 3798 www.kdpcr.cz

Držitel certifikátu Bilanční účetní č. 000518 www.svaz-ucetnich.eu

Držitel vzdělávací akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy www.msmt.cz

Dále viz. certifikace

BlahaSoft - Účetní a ekonomický software www.obchod.blahasoft.cz