Ing. Věra Hrbáčová  +420 777 733 661  hrbacova@acontax.cz

Ohlasy účastníků

Přidat hodnocení

  Kurz ing. Hrbáčové jsem našel na netu, bez jakéhokoliv doporučení, takže jsem nevěděl, co čekat. Nicméně jsem nadšen a kurz budu doporučovat všem, kdo projeví o tuto problematiku zájem. Absolvoval jsem distanční formu a i přesto, pokud jsem měl jakýkoliv dotaz, ing. Hrbáčová mi vždy odpověděla mailem téměř okamžitě. Tento kurz mohu doporučit s naprosto čistým svědomím. I když jsem se účetnictví věnoval, dozvěděl jsem se i tak něco nového a užitečného. A už se těším na další, daňové kurzy, které mám v plánu.

  Ing. Stanislav Kudiovský

  Skvělý kurz, hodně jsem se přiučila. Paní Hrbáčová vše naprosto bravurně vysvětlila a se vším dokázala poradit. Poskytnuté materiály jsou přehledně zpracovány a dobře se z nich učilo. Kurz vřele doporučuji.

  Alena

  Kurz pani Ing. Hrbáčkové jsem si našla podle recenzí na internetu. A udělala jsem dobře. Před covidem jsem stihla absolvovat část kurzu u konkurence a musím teda konstatovat, že jsem ve finále ráda, že jsem ho nedokončila a rozhodla se pro paní Ing. Hrbáčkovou. Skvěle popsané materiály a vysvětlená látka pro úplné začátečníky. Velmi oceňuji možnost online výuky, kdy jsem se mohla učit když mi zrovna spalo dítě. Takže ještě jednou velmi děkuji a vřele kurz doporučuji

  Marcela

  Kurz mohu jen a jen doporučit, šla jsem do toho jako úplný začátečník. Paní Hrbáčová dokáže vše vysvětlit srozumitelně a profesionálně. Účetnictví mě nyní živí a často najdu odpovědi v materiálech z kurzu. Ještě jednou děkuji a pokud váháte, určitě do toho jděte.

  Zlata Zachovalová

  Výborný kurz, pečlivě vedený. Paní Věrka trpelivě odpodvídá na veškeré dotazy. Oceňuji i rodinné prostředí a pohodovou atmosféru během celého kurzu. Kdo se chce vrhnout do účetnictví, atˇ určitě absolvuje tento kurz!

  Ivana

  Touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat Ing. Hrbáčové za skvěle připravený a vedený kurz účetnictví. Přestože jsem absolvovala online formu kurzu, Ing. Hrbáčová okamžitě reaguje na jakékoliv dotazy a vždy s velkou ochotou vše dovysvětlí. Jako velice povedené a přínosné hodnotím také navazující daňové kurzy. Ještě jednou velké díky :).

  Bronislava Merhoutová

  Výborně vedený kurz. Vše krásně vysvětleno i na praktických příkladech z praxe. Všechny dotazy vždy zodpovězeny tak, že bylo vše pochopitelné a srozumitelné. Mohu jen doporučit.

  Eva

  Děkuji za dle mého názoru velmi dobře vedený online kurz podvojného účetnitví. Jako naprostý účetní nováček jsem velmi ocenila jednoduchost a přehlednost teorie a především oceňuji velké množství příkladů, díky kterým jsem každé probírané látce lépe porozuměla.

  Ludmila F.

  Skvěle vedený kurz účetnictví a skvělý přístup paní Hrbáčové. Výukový materiál je přehledně zpracovány stejně jako praktické příklady. Mnohokrát děkuji a kurz určitě doporučuji!

  Kristýna M

  Výborný kurz, který mohu úpřimně doporučit. Paní Hrbáčová je nejen profesionálka ve svém oboru, ale má i velmi lidský přístup. Děkuji.

  Monika