Daňové kurzy

Dobrý den, ráda bych Vás opět pozvala na pravidelný seminář k daňovým změnám 2021-2022, který se uskuteční začátkem roku 2022.

Kurz se bude konat stejně jako loni online formou živého vysílání, ráda bych ale vyšla vstříc těm z Vás, kteří upřednostňují osobní účast, proto se budou konat před online kurzem ještě dva termíny prezenční formou.

Prezenční kurz se bude konat v těchto termínech:

 • Pondělí 24.1.2022 od 8,30 hod. do 12.00 hod.
 • Středa 26.1.2022 od 8,30 hod. do 12.00 hod.

Cena kurzu činí 1000 Kč.

Online kurz se bude konat v tomto termínu:

 • Pondělí 31.1.2022 od 8,30 hod. do 12.00 hod.

Cena kurzu činí 700 Kč.

Možnost sledovat online seminář dodatečně ze záznamu budou mít účastníci jak prezenčního kurzu, tak online kurzu, stejně jako v loňském roce.

Program kurzu:
Daň z příjmů:

 • Připomenutí změn platných k 1.1.2021 a jejich aplikace v praxi (paušální daň, zpětná ztráta, limity hmotného majetku, nehmotný majetek, mimořádné odpisy atd.)
 • Změny přijaté v průběhu roku 2021 (zvýšení daňového zvýhodnění na děti)
 • Změny platné od 1.1.2022 (zvýšení slevy na poplatníka, zvýšení hranice pro progresivní zdanění apod.)

DPH:

 • Připomenutí změn platných k 1.1.2021 a jejich aplikace v praxi (zdaňování nájmu nemovitostí)
 • Novela zákona o DPH č. 355/2021, účinná od 1.10.2021 (prodej zboží na dálku, zdanění internetových obchodů, přiznání v režimu OSS)
 • Prominutí DPH za plyn a elektřinu za období 11-12/2021 (finanční zpravodaj 34/2021) – praktické uplatnění
   

Termíny, cena a přihláška: viz. „kalendář kurzů

Budu se těšit opět na setkání s Vámi, s pozdravem

Věra Hrbáčová
AconTax

Nejbližší kurzy

Účetnictví - prezenční

3.10.2022

Účetnictví - online

3.10.2022

Účetnictví - prezenční

13.2.2023

 

Aktuality

31.10.2021: V současné době lze absolvovat kurz účetnictví jak prezenční formou, tak také online formou.

Ochrana osobních údajů

Podrobné informace o způsobu zpracování Vašich osobních údajů a o Vašich právech si můžete zobrazit po kliknutí na tento odkaz.

Kurz účetnictví mě velmi příjemně překvapil. Obor jsem měla vystudovaný na VŠ a obávala jsem se, zda pro mě nebude zbytečný. A bylo to přesně naopak. Paní Věra porovnává každou problematiku i z pohledu praxe a to vás na žádné škole nenaučí :-) Rozšířila jsem si obzory, zjistila aktuální změny v účetnictví a za úžasně příjemnou atmosféru za doprovodu velmi příjemné a sympatické paní Věry se vám kurz ani nebude chtít ukončit :) Tisíckrát doporučuji !!!

Bára P.

Mým důvodem přihlásit se do kurzu účetnictví byla myšlenka, že i v pokročilém věku je možné studovat obor, ve kterém jsem naprostý laik a který mi může v budoucnu třeba úplně změnit profesi.Ovšem pod vzrůstající tíhou nových informací jsem začala pochybovat, zda jsem se rozhodla správně. Přesto jsem kurz navštěvovala dále, i když ne vždy jsem byla se svými výkony spokojená.Především díky profesionálnímu, trpělivému a přátelskému přístupu paní Ing. Hrbáčové jsem nakonec kurz s "odřenýma ušima" absolvovala.A i když mě má úvodní myšlenka tak trochu opouští, kurz účetnictví hodnotím velmi kladně a všem, kteří zatím váhají jej doporučuji.

Alena Pekařová

S úrovní kurzu účetnictví jsem byla velmi spokojená. Oceňuji zejména výborně připravené studijní materiály a profesionální přístup Ing. Hrbáčové, která umí přizpůsobit výklad úrovni, znalostem a potřebám všech účastníků. Zvládnout celou látku v poměrně krátké době bylo velice těžké, ale díky způsobu výuky a příjemné atmosféře to šlo lépe než jsem čekala. Kurz zcela splnil můj požadavek prohloubit si a rozšířit své stávající znalosti.

Jana Greplová

Odkazy

Člen Komory daňových poradců České republiky č. 3798 www.kdpcr.cz

Držitel certifikátu Bilanční účetní č. 000518 www.svaz-ucetnich.eu

Držitel vzdělávací akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy www.msmt.cz

Dále viz. certifikace

BlahaSoft - Účetní a ekonomický software www.obchod.blahasoft.cz